Ons team

Jean Pierre Pollyn

Directeur inkoop/achats België/France+32 (0)475 83 32 54j.pollyn@duynie.be

Carl Deleersnyder

Managing Director/ Productmanager Varkens+32 (0)473 50 11 63c.deleersnyder@duynie.be

Nick Vanden Abeele

Manager Supply Chain+32 (0)475 45 51 02n.vandenabeele@duynie.be

Rudi Smets

Productmanager Rundvee+32 (0)495 50 07 87r.smets@duynie.beRegio: Antwerpen, Vlaams-Brabant en Limburg

Guillaume Sauvage

Productmanager+33 (0)785 15 29 32 g.sauvage@duynie.beRegio: Frankrijk

Jean Lieben

Productmanager Rundvee+32 (0)493 55 97 84j.lieben@duynie.beRegio: Wallonië

Emmy Geldof

Productmanager Rundvee+32 (0)472 86 36 73e.geldof@duynie.beRegio: West- en Oost-Vlaanderen

Said Dounar

Supply Chain Planner
Logistics Planner
+32 (0)472 86 36 73s.dounar@duynie.be

Andy Gykiere

Supply Chain Planner+32 (0)58 68 05 46a.gykiere@duynie.be

Joris Sillis

Supply Chain Planner+32 (0)471 43 11 01 j.sillis@duynie.be

Eline Devos

Financial Administrator+32 (0)58 68 03 61e.devos@duynie.be

Wij gebruiken functionele, analytische en marketing cookies om een goede werking van onze website te kunnen garanderen en onze website gebruiksvriendelijker te maken. Wanneer je op 'doorgaan' klikt, geef je toestemming voor het plaatsen van cookies.